Koupě bydlení

Ušetříme vám čas, peníze a ochráníme před riziky

Ten, kdo již nemovitost kupoval, ví, že projít zdárně celým procesem, není procházka růžovým sadem. Pro většinu lidí se jedná o životní investici, do které vkládají veškeré své úspory nebo se na dlouhá léta zadlužují. Přitom po celou dobu výběru a realizace celé této transakce se setkávají s obchodně vyškolenými profesionály, kteří se snaží nemovitost prodat. Kupující, který realizuje svoje první transakce, je pak ve značné obchodní nevýhodě. Navíc, po celou dobu musí sledovat, aby vše probíhalo správně jak po právní, technické i finanční stránce. Pro ty, kteří si chtějí ušetřit čas, peníze, stres a především se vyhnout rizikům, je určena naše služba zastupování kupujících.

Jak vám můžeme pomoci?

Úvodní setkání a prověření nemovitosti

Hledáte nemovitost?
Na úvodní schůzce probereme Vaše představy o bydlení. Po analýze Vašich potřeb a aktuální situace na trhu Vám dle Vašich finančních možností doporučíme vhodnou lokalitu, kategorii, typ a další vlastnosti bytu nebo domu. Projevíte-li zájem, budeme Vám aktivně nemovitost dle dohodnutých parametrů vyhledávat a vybrané nemovitosti zasílat emailem.

Máte již nemovitost vybranou?
Ať máte vybránu jednu nebo více nemovitostí, byt či dům prověříme. Absolvujeme s Vámi prohlídky nebo na základě plné moci nemovitost sami navštívíme. Zhodnotíme vybranou lokalitu, aby jste věděli, zda bude místo splňovat Vaše představy spokojeného bydlení.

Technická inspekce nemovitosti

Naši stavební odborníci provedou důkladnou prohlídku nemovitosti, ať nově postavené nebo starší. Prověří každý detail bytu nebo domu. Budete mít jasnou představu o kvalitách Vašeho budoucího bydlení. Obdržíte od nás protokol, kde budou sepsány veškeré nalezené závady s označením jejich závažnosti, včetně fotodokumentace. Zároveň v pasportu nemovitosti bude i finanční vyjádření nákladů na odstranění zjištěných závad a její celkové zhodnocení.

Právní servis

Advokáti s orientací na realitní právo prověří nejprve možné právní vady nemovitosti, které by mohly transakci zkomplikovat. Dále zkontrolují veškerou dokumentaci k nemovitosti, a to včetně stanov společenství vlastníků nebo stanov družstva. Opřipomínkují smlouvy (rezervační smlouvu, smlouvu o smlouvě budoucí kupní, kupní smlouvu, zástavní smlouvu apod.) nebo vytvoří dokumenty nové. Po celou dobu se s klientem scházíme za účasti právníka k řešení smluvních podmínek. K bezpečnosti celé transakce přispívá advokátní nebo notářská úschova, nikdy neposíláme peníze na účet prodávajícímu nebo realitce.

Vyjednání slevy a dalších podmínek

Dohodneme pro Vás ty nejlepší podmínky nákupu. Díky bohatým zkušenostem z realitního trhu a dlouholetou praxí ve vyjednávání jsme schopni dohodnout maximální možnou slevu jak u prodávajícího, tak u realitního makléře na jeho provizi. Schůzek s prodávajícími nebo makléři se ani nemusíte účastnit.

Informace o zpracování osobních údajů | Odstoupení od smlouvy a mimosoudní řešení stížností

© Copyright 2014 Alante s.r.o., Dobrovského 666/20, Praha 7