O nás

Alante je ryze česká společnost zastupující výhradně kupující nemovitosti. Vytváříme nový segment trhu, jehož cílem je budování větší důvěry v realitní trh, který byl doposavad pod vládou realitních makléřů a developerů. Jsme partnerem pro celý proces nákupu nemovitosti. Jak je to běžné v mnoha vyspělých zemích, chceme i my, aby kupující měli stejně silné postavení jako prodávající. Odměna za naše služby je závislá na úspěchu a úspoře našeho klienta – kupujícího.

Zájmy našeho klienta – kupujícího – hájíme od samého počátku při výběru nemovitosti až po podpis kupní smlouvy. Pomůžeme Vám koupit správnou nemovitost tak, aby celý proces proběhl bezpečně a za co nejlepších podmínek.

Zakladatelé

Ing. Jindřich Rovný

Ing. Jindřich Rovný

Jindřich Rovný se věnuje investicím a realitám již od svých studií. Po promoci na vysoké škole, kterou zakončil na téma „Analýza lokalit“, nastupuje do největší pražské realitní kanceláře jako marketingový specialista. Od roku 2004 pracuje pro jednoho z největších obchodníků v ČR, kde postupně zastává různé funkce při správě aktiv. Jako portfolio manager, později jako člen investičního výboru a vedoucí správy portfolia zde působí až do roku 2012, kdy odchází s touhou založit vlastní společnost, kde by mohl uplatnit své dlouholeté zkušenosti a znalosti ze světa finančních a realitních investic.

Mezi jeho koníčky patří cyklistika, lyžování a cestování.

Informace o zpracování osobních údajů | Odstoupení od smlouvy a mimosoudní řešení stížností

© Copyright 2014 Alante s.r.o., Dobrovského 666/20, Praha 7