Investiční byty

Asi každý kdo má volné peníze, zvažoval někdy investici do bytu. Při rozhodování na jedné straně stála možnost zajímavého výnosu z nájemného, růst hodnoty investice v čase a relativní bezpečnost takovéto investice. Na druhé straně však starosti nejen s výběrem vhodné nemovitosti a samotnou koupí, ale hlavně se sehnáním slušného nájemníka. I když se toto podaří, tak je ale potřeba zajišťovat vyúčtování služeb, řešit opravy a další záležitosti. A to v dnešní hektické době si už každý dovolit nemůže.

Jak Vám můžeme pomoci?

Vybereme vhodnou lokalitu a nemovitost

Víme, že ani výběr investiční nemovitosti není jednoduchý a bezrizikový. Všichni realitní odborníci se shodnou, že lokalita při výběru nemovitosti hraje prim. A u investiční nemovitosti to platí dvojnásob, protože při špatné volbě lokality jen horko těžko seženete solidního a pravidelně platícího nájemníka.

Investiční byt prověříme

Aby Vás nečekala nepříjemná překvapení po tom, co budete zapsáni v katastru nemovitosti jako vlastník, necháme zevrubně investiční nemovitost prověřit. Specializovaní právníci vědí, kde mohou nastat případné komplikace. Stejně tak stavební odborníci sestaví po důkladné prohlídce nemovitosti report, ze kterého je patrné, zda a jaké technické nedostatky na nemovitosti leží.

Zajistíme transakci

Aby vše proběhlo hladce, necháme veškerou smluvní dokumentaci spojenou s nákupem investičního bytu zkontrolovat právníkem a nebo sepsat smlouvy nové. Zajistíme notářskou nebo advokátní úschovu, aby rizika převodu byla minimalizována. Budete-li mít zájem, zastoupíme Vás při veškerých jednáních s transakcí spojených.

Vyjednáme podmínky

Známe realitní trh a víme, kde se pohybují ceny, za které ve skutečnosti dochází k nákupu. Naši obchodníci mají bohaté zkušenosti při vyjednávání a vědí jakých triků používají realitní makléři při prodeji. Budete tak mít na své straně partnera, který umí chodit v džungli českého realitního trhu.

Vaši nemovitost budeme spravovat

Máte-li zájem ušetřit si starosti a čas, které samotný pronájem přináší, i zde Vám rádi pomůžeme. Díky dlouholetým zkušenostem při správě nemovitostí se nám daří dosahovat lepších výsledků a udržovat téměř plnou obsazenost investičního bytu. Naše odměna je proto určena procentem z čistého nájmu, a tak máte zaručeno, že budeme Vaši investici spravovat tak, jako by byla naše vlastní.

Informace o zpracování osobních údajů | Odstoupení od smlouvy a mimosoudní řešení stížností

© Copyright 2014 Alante s.r.o., Dobrovského 666/20, Praha 7